Your search results

Adriatic Heights – Karadağ’da Yeni Bir Hayat

Posted by Montenegro on 15 Şubat 2020
| BLOG
| 0

Karadağ’ın sunduğu doğa harikaları ile çevrili konumda yepyeni bir yaşam sizi bekliyor.

2020 yılı Mayıs ayında tamamlanması planlanan Adriatic Heights projemizin inşaat çalışmaları tüm hızı ile devam etmektedir.

Adriatic Heights, Karadağ’ın yat cenneti Porto Montenegro ile tarihi eski Kotor kenti arasında mükemmel bir konumda yer almaktadır ve Tivat havaalanı sadece 2km uzaklıktadır.

Adriatic Heights projemizde turizm merkezlerine, havaalanlarına, plajlara ve marinalara yakın mükemmel bir lokasyonda, eşsiz ve panoramik Adriyatik manzarasına sahip lüks ve konforlu 1+1, stüdyo ve bahçe katı daireleri bulunmaktadır.

Karadağ ve Adriatic Heights, yatırımcılarına Adriatic Heights personeli tarafından kendi Lüks Daire Tatil Paketi “LAHP” konseptleri ile sağladıkları Profesyonel Kiralama Hizmetleri sayesinde 10-13 yıl içerisinde ana para amortismanı fırsatı sunmaktadır.

Ayrıca, mülk sahipleri halihazırda İngiltere, Rusya, Almanya, İsrail, ABD ve diğer birçok ülkedeki kuruluşla kira sözleşmeleri yapmış olduğumuz profesyonel sistemlerimiz aracılığıyla mülklerini kiraya vermeyi seçebilirler.

Adriatic Heights projemiz ile ilgili daha detaylı bilgi için aşağıdaki linklerden bize ulaşabilirsiniz:
https://www.homeinmontenegro.com/adriatic-heights/

https://www.adriaticheights.com

Neden Montenegro’da Yatırım?

Karadağ, Adriyatik Denizi’nin en güzel sahil şeridine sahiptir ve Avrupa’nın favori ülkeleri arasındadır.
Karadağ, Avrupa’nın tam kalbinde, Balkan Yarımadası’nda yer almaktadır ve dünyadaki hemen hemen her yerden erişmesi kolaydır. Roma’ya yaklaşık 500km, Paris’e, Berlin’e 1.500km ve Moskova’ya yaklaşık 2.000km uzaklıktadır. Podgorica ve Tivat’da iki uluslararası havaalanı, Bar, Kotor, Zelenika, Tivat’da limanlar, feribot seferleri ve trenyolu ulaşımı mevcuttur. Gerek iş hayatı ve gerekse yaşamak için merkezi bir yerdir.

2017’den beri NATO üyesi olan Karadağ, toprak bütünlüğünü uluslararası düzeyde güvence altına alarak yatırımcıların gözdesi olmayı başarmıştır. Karadağ’ın Avrupa Birliğine giriş müzakereleri hızla ve başarı ile devam ederken yabancı yatırımcılar da bu fırsattan yararlanmaktadırlar. Bu nedenle de ülkede yabancı yatırımcı sayısı gün geçtikçe artıyor.

Karadağ’da bir iş kurmak veya bir ev satın almak hem çok kolay hem de çok avantajlıdır. Ayrıca, birçok Avrupa ülkesinde olduğu gibi, yatırımlarınızı kısa sürede prosedürlerde kaybolmadan sonuçlandırabilirsiniz.

Son zamanlarda hızlı bir tırmanışa geçen turizm sektörünün yanı sıra, Montenegro tarım, altyapı ve yenilenebilir enerji alanlarında da potansiyelini ortaya koymaktadır.

Yaklaşık 14.000 km2’lik ufak bir alana sahip olmasına rağmen, Dünya kültür mirasına katkısı büyüklüğüne kıyasla inanılmazdır. Montenegro hem bir Güney Avrupa hem de bir Akdeniz ülkesidir ve bu yüzden her iki bölgenin de tüm güzelliklerini ve avantajlarını içinde barındırmaktadır. Dağların, muhteşem derin vadilerin, doğal buz göllerinin peyzajı, plajları ve çekici adaları bir araya getiren manzara nefes kesicidir ve bu Montenegro’da tatil yapmak, yaşamak veya yatırım yapmak için önemli sebeplerden biridir.

Montenegro’nun AB için nitelikli aday statüsünde olması ve turizmde büyümenin devam etmesi nedeni ile, şimdi geleceğinize yatırım yapma zamanı, şimdi Adriatic Heights’a yatırım yapma zamanı.

Home In Montenegro olarak, inşaat çalışmaları devam eden yerleşim projelerimizin yanısıra özenle seçilmiş emlak ve yatırım portföyümüz ve uzman ekibimizle, Montenegro ‘da mülk edinme ve kiralama konusunda yatırım yapmak isteyen bireysel ve kurumsal yatırımcılara konut ve çalışma izinlerinin yanı sıra yatırımlarını yönetme konusunda da danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Uzman ekibimiz, çözüm odaklı ve analitik yaklaşımlarla ve yatırım alanındaki mevzuat ve yerel kaynaklarla ilgili kapsamlı bilgi birikimi ile potansiyel yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmada fark yaratır.

Montenegro ve Montenegro’daki yatırım fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve satılık mülklerimizi görmek için https://www.homeinmontenegro.com/ adresindeki web sitemizi ziyaret edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • Home In Montenegro WhatsApp