Your search results

Adriatic Heights

Doğa ve Deniz Arasında En Güzel Buluşma

2020 yılı Eylül ayında tamamlanması planlanan Adriatic Heights projemizin ilk etabında, dairelerimiz teslim aşamasına gelmiş, havuz ve peyzaj inşaatımız başlamak üzeredir.
Montenegro’nun en popüler turizm ve emlak noktasında yer alan Adriatic Heights, Tivat havaalanı ile kolayca ulaşılabilir ve Porto Montenegro ile Kotor arasında mükemmel bir konuma sahiptir.

Montenegro’nun AB için nitelikli aday statüsünde olması ve ve 34 faz görüşmenin tamamını aşmış olması ülkeye gelen yatırım talebinin gün be gün artmasını sağlarken, turizmde büyümenin devam etmesi nedeni ile de şimdi geleceğinize yatırım yapma zamanı, şimdi Adriatic Heights’a yatırım yapma zamanı.

Adriatic Heights, Porto Montenegro Karadağ'ın yat cenneti ile tarihi eski Kotor kenti arasında mükemmel bir konumda yer alırken, Tivat havaalanı (2km) ile kolay ulaşım imkanı sağlar.

Buradan, bozulmamış Adriyatik Denizi'ndeki muhteşem gün batımını izleyebilirsiniz; tertemiz havayi icinize çekmeyin de keyfini yaşayabilirsiniz.

Satışlarina henüz basladığımız 10 yılda kıra gelisi ile yatiriminizi geri döndürecek projemiz de ev sahibi olmak icin lansman fiyatlarını kacırmayın

Yılın 240 günü güneşli bir turizm cennetinde hem kazanıp hem de tatil yapabilirsiniz.

Birçoğu ortak yüzme havuzu da dahil olmak üzere geliştirme olanaklarından yararlanırken, diğerleri küçük kumsalları, tenha koyları ve koyları çevreleyen sahil şeridini keşfetmek isterken, kendi küçük cennetlerini aramaya devam edecektir.

Adriyatik Karadağ konumu, doğa severlere, yüce yaylaları, derin geçitleri, nehir kanyonları ve buzul gölleri ile görkemli uç noktalara sahiptir. Durmitor'daki en yüksek dağı olan Bobotov Kuk, 2000 metreden fazla doruğa ulaşmakta ve kayakçılar ve yürüyüşçüler için bir kış harikalar diyarı sunmaktadır.

Elbette Karadağ uzun ve renkli bir tarihe sahip, geleneğin, efsanenin ve antik arkeolojinin zengin bir halısını sunuyor.

Panoramik Adriyatik Manzarası

Adriatic Heights
Adriatic Heights
Adriatic Heights
Adriatic Heights
Adriatic Heights
Adriatic Heights

Neden Adriatic Heights?

Ülkenin en gözde yatırım ve turistik bölgeleri arasındaki harika konumu ve Tivat Havaalanına 2 km’lik mesafe

Adriatic Heights

60.000€'dan Başlayan Cazip Fiyatlar

Doğanın harikaları ile çevrili yepyeni bir yaşam sizi bekliyor. Avrupalı ve küresel gayrimenkul yatırımcılarına / tatil evi alıcılarına Karadağ'da cazip fırsatlar sunuyor! Turizm merkezlerine, havaalanlarına, plajlara ve marinalara yakın mükemmel bir lokasyonda, eşsiz ve panoramik Adriyatik manzarasına sahip lüks ve konforlu 1+1, stüdyo ve bahçe katı daireleri bulunuyor.

Profesyonel ve Etkili Kiralama Yönetimi

Karadağ ve Adriatic Heights yatırımcılarına Adriatic Heights personeli tarafından kendi Lüks Daire Tatil Paketi “LAHP” konseptleri ile sağladıkları Profesyonel Kiralama Hizmetleri sayesinde 10-13 yıl içerisinde ana para amortismanı fırsatı sunmaktadır. Ayrıca, mülk sahipleri halihazırda İngiltere, Rusya, Almanya, İsrail, ABD ve diğer birçok ülkedeki kuruluşla kira sözleşmeleri yapmış olduğumuz profesyonel sistemlerimiz aracılığıyla mülklerini kiraya vermeyi seçebilirler.

Adriatic Heights

Geleceğinize Yatırım

Turizm gelişimi artmaya devam ediyor ve Karadağ şimdi dünyanın en çekici, yeni keşfedilen ve gelişen turizm destinasyonlarından biri olarak kabul edilmektedir. Gayrimenkul alımı ve tescili oldukça kolay olduğu gibi yabancı yatırımcılar ve Karadağ vatandaşlarına eşit muamele edilmektedir. Karadağ ayrıca Türkiye’de dahil olmak üzere 34 ülkeyle çifte vergilendirme anlaşması imzaladı ve yatırım tutarı için alt sınır bulunmuyor.

Avrupa Birliği Adaylık Durumu

Karadağ’ın AB Üyeliği şu anda gelişmiş aday statüsünde, 2025 yılına kadar tam statü kazanmayı hedeflerken, turizm büyümesi küresel olarak en iyi 5 turist destinasyonunda yer alıyor. Dolayısıyla Karadağ sunduğu makul vergi oranları, çalışma ve oturum izni hususlarında sağladığı kolaylıklar sayesinde daha fazla yatırımcıyı ülkeye çekmeye çalışıyor. Bu nedenle, Karadağ yükselmekte olan bir gayrimenkul yatırım noktası.

Adriatic Heights

Adriyatik’te Yaşam

Burada Temmuz ve Ağustos aylarında 28°C’ye ulaşan ılıman bir hava ile her sene yaklaşık 240 gün güneşli bir yerde yaşamak garantidir. Konut sakinlerinin bir kısmı ortak yüzme havuzu da dahil olmak üzere yerleşimin sunduğu olanakların keyfini çıkartırken, kimi de bu muhteşem yerdeki cennet parçalarını ararken kumlu plajları, tenha koyları ve kıvrımlı kıyıları keşfetmek isteyeceklerdir.

Adriatic Heights – Özellikler

İki uluslararası havaalanı, yat dostu yasaları ve hızla büyüyen turizmiyle ünlü Adriyatik Heights, hem büyük hem de küçük uluslararası yatırımcıları çeken Karadağ’ın ekonomik ve turizm patlamasının merkezinde yer alıyor.

Adriyatik tepelerden Kotor (3km) ve Budva (24km) tarihi sahil kentlerini kolayca keşfedebilirsiniz.

Kotor, gelenek ve tarihle dolu, olağanüstü manzaralara sahip bir şehir. Bir UNESCO Dünya Mirası olan eski şehir, 12. ve 14. yüzyıllar arasında inşa edilmiştir ve ortaçağ mimarisi ve tarihi anıtlarla doludur. Dört kilometre boyunca uzanan Kotor'u yüzyıllarca koruyan surlar, Saint Ivan kalesine çıkmaktadır.

Budva’nın Eski Şehri, 15. yüzyıldan kalma kalenin demirlediği Venedik sokak parke taşı sokaklarından oluşan bir labirenttir. Bir turist Mekke, Budva geceleri canlanır, yaz aylarında ise unutulmaz bir atmosfere sahip güzel ve modern donanımlı plajlara sahiptir.

Tivat uluslararası havalimanı, birçok Avrupa ülkesinden uçuş sağlıyor. Ve Adriyatik Tepeleri'ne ulaşımınız hem hızlı hem de rahat.

Adriyatik Tepeleri'ne yatırım yapanlar bu güvenli ellerde olacaklar. Bu istikrarlı ve demokratik bir ülkedir ve siz ve aileniz için harika bir yaşam tarzı sunuyor.

Adriyatik Tepeleri'nde, tüm değerli müşterilerimize ve yatırımcılarımıza, tüm süreç boyunca profesyonel ve coşkulu bir şekilde rehberlik edeceğiz.

* Adriyatik denizi gün batımı manzaralı havuz.

* Size ve misafirlerinize özel resepsiyon hizmeti.

* Çocuğunuzun doğayla çevrili oynayabileceği özel alanlar

* Stüdyo, 1 yatak odalı ve bahçe katı daireler

Kat planları

Gerçek kalitede daireler sunan Adriatic Heights projemizi lüks bir yaşam tarzıyla sunmaktan gurur duyuyoruz!

Hem sağlam gelecekteki yatırımlar hem de “Avrupa'nın incisi” olarak bilinen Karadağ'da acil kazanç potansiyeli sunuyor.

Resmi olarak Mart 2019’da lansmanı yapılan projemizin teslim aşamasına geldiğimiz şu günlerde, teslim öncesi son dairelerine yatırım yaparak daha fazla kazanmanın tam zamanı!
Eşsiz konumu ile yatırımcılara çarpıcı bir doğal ortamda çevrelenmişken modern bir yaşam tarzının tadını çıkarma şansı sunuyor.

Arkanıza yaslanıp Adriyatik Denizi üzerinde muhteşem gün batımının tadını çıkarmak için bir yer.

Yeni bir yaşam tarzına hazır mısınız?

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir, proje ve fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.