Chat with us, powered by LiveChat
Your search results

Adriatic Heights

Doğa ve Deniz Arasında En Güzel Buluşma

2020 yılı Mayıs ayında tamamlanması planlanan Adriatic Heights projemizin izin ve ruhsat işlemleri tamamlanmış olup, inşaat çalışmaları başlamıştır.

Montenegro’nun en popüler turizm ve emlak noktasında yer alan Adriatic Heights, Tivat havaalanı ile kolayca ulaşılabilir ve Porto Montenegro ile Kotor arasında mükemmel bir konuma sahiptir.

Montenegro’nun AB için nitelikli aday statüsünde olması ve turizmde büyümenin devam etmesi nedeni ile, şimdi geleceğinize yatırım yapma zamanı, şimdi Adriatic Heights’a yatırım yapma zamanı.

Adriatic Heights, Porto Montenegro Karadağ'ın yat cenneti ile tarihi eski Kotor kenti arasında mükemmel bir konumda yer alırken, Tivat havaalanı (2km) ile kolay ulaşım imkanı sağlar.

Buradan, bozulmamış Adriyatik Denizi'ndeki muhteşem gün batımını izleyebilirsiniz; tertemiz havayi icinize çekmeyin de keyfini yaşayabilirsiniz.

Satışlarina henüz basladığımız 10 yılda kıra gelisi ile yatiriminizi geri döndürecek projemiz de ev sahibi olmak icin lansman fiyatlarını kacırmayın

Yılın 240 günü güneşli bir turizm cennetinde hem kazanıp hem de tatil yapabilirsiniz.

Birçoğu ortak yüzme havuzu da dahil olmak üzere geliştirme olanaklarından yararlanırken, diğerleri küçük kumsalları, tenha koyları ve koyları çevreleyen sahil şeridini keşfetmek isterken, kendi küçük cennetlerini aramaya devam edecektir.

Adriyatik Karadağ konumu, doğa severlere, yüce yaylaları, derin geçitleri, nehir kanyonları ve buzul gölleri ile görkemli uç noktalara sahiptir. Durmitor'daki en yüksek dağı olan Bobotov Kuk, 2000 metreden fazla doruğa ulaşmakta ve kayakçılar ve yürüyüşçüler için bir kış harikalar diyarı sunmaktadır.

Elbette Karadağ uzun ve renkli bir tarihe sahip, geleneğin, efsanenin ve antik arkeolojinin zengin bir halısını sunuyor.

Panoramik Adriyatik Manzarası

Neden Adriatic Heights?

Adriatic Heights, Porto Karadağ'ın yat cenneti ile tarihi eski Kotor kenti arasında mükemmel bir konumda yer alırken, Tivat havaalanı (2km) ile kolay ulaşım imkanı sağlar.

Buradan, bozulmamış Adriyatik Denizi'ndeki muhteşem gün batımını izleyebilirsiniz; dağ esintisi ise havayı kara çamın tatlı parfümüyle doldururken.

44.000 € 'dan başlayan cazip fiyatlar

Doğanın harikaları ile çevrili yepyeni bir yaşam bekliyor. Avrupalı ve küresel tatil evi alıcılarına / mülk yatırımcılarına Karadağ'da cazip fırsatlar sunmak! Eşsiz ve panoramik Adriyatik manzarasına sahip lüks ve konforlu 1 yatak, stüdyo ve bahçe daireleri sunmaktadır. Turizm merkezlerine, havaalanlarına, plajlara ve marinalara yakın mükemmel bir yer.

Avrupa Birliği Aday Durumu

Karadağ’ın AB Üyeliği şu anda gelişmiş aday statüsünde, 2025 yılına kadar tam statü kazanmayı hedeflerken, turizm büyümesi küresel olarak en iyi 5 turist destinasyonunda yer alıyor. Sabit oranlı gelir vergisi ve sadece% 9'a ayarlanmış kurumlar vergisi oranı ile Karadağ’ın vergi sistemi Avrupa'nın en cazip olanlarından biri. Bu nedenle, Karadağ gelişmekte olan bir emlak geliştirme sıcak noktası.

Geleceğe Yatırım

Turizm gelişimi artmaya devam ediyor ve Karadağ şimdi dünyanın en çekici, yeni keşfedilen ve gelişen turizm destinasyonlarından biri olarak kabul ediliyor. Mülkiyet alımı ve tescili kolay ve yabancı yatırımcılardır ve Karadağ vatandaşlarına eşit muamele edilmektedir. Karadağ ayrıca Türkiye de dahil olmak üzere 34 ülkeyle çifte vergilendirme anlaşması imzaladı ve sermaye limiti sunmuyor.

Adriyatik'te Yaşam

Güneşin olduğu yerler burada her yıl yaklaşık 240 güneşli gün, temmuz ve ağustos aylarında 28 CC'ye ulaşan balmumu ile garanti edilir. Birçoğu ortak yüzme havuzu da dahil olmak üzere geliştirme olanaklarından yararlanırken, diğerleri küçük kumsalları, tenha koyları ve koyları çevreleyen sahil şeridini keşfetmek isterken, kendi küçük cennetlerini aramaya devam edecektir. Adriyatik Tepeleri dağlık konumu, doğa severlere, yüce yaylaları, derin geçitleri, nehir kanyonları ve buzul gölleri ile görkemli uç noktalara sahiptir. Elbette Karadağ uzun ve renkli bir tarihe sahip, geleneğin, efsanenin ve antik arkeolojinin zengin bir halısını sunuyor.

Adriatic Heights – Özellikler

İki uluslararası havaalanı, yat dostu yasaları ve hızla büyüyen turizmiyle ünlü Adriyatik Heights, hem büyük hem de küçük uluslararası yatırımcıları çeken Karadağ’ın ekonomik ve turizm patlamasının merkezinde yer alıyor.

Adriyatik tepelerden Kotor (3km) ve Budva (24km) tarihi sahil kentlerini kolayca keşfedebilirsiniz.

Kotor, gelenek ve tarihle dolu, olağanüstü manzaralara sahip bir şehir. Bir UNESCO Dünya Mirası olan eski şehir, 12. ve 14. yüzyıllar arasında inşa edilmiştir ve ortaçağ mimarisi ve tarihi anıtlarla doludur. Dört kilometre boyunca uzanan Kotor'u yüzyıllarca koruyan surlar, Saint Ivan kalesine çıkmaktadır.

Budva’nın Eski Şehri, 15. yüzyıldan kalma kalenin demirlediği Venedik sokak parke taşı sokaklarından oluşan bir labirenttir. Bir turist Mekke, Budva geceleri canlanır, yaz aylarında ise unutulmaz bir atmosfere sahip güzel ve modern donanımlı plajlara sahiptir.

Tivat uluslararası havalimanı, birçok Avrupa ülkesinden uçuş sağlıyor. Ve Adriyatik Tepeleri'ne ulaşımınız hem hızlı hem de rahat.

Adriyatik Tepeleri'ne yatırım yapanlar bu güvenli ellerde olacaklar. Bu istikrarlı ve demokratik bir ülkedir ve siz ve aileniz için harika bir yaşam tarzı sunuyor.

Adriyatik Tepeleri'nde, tüm değerli müşterilerimize ve yatırımcılarımıza, tüm süreç boyunca profesyonel ve coşkulu bir şekilde rehberlik edeceğiz.

* Adriyatik denizi gün batımı manzaralı havuz.

* Size ve misafirlerinize özel resepsiyon hizmeti.

* Çocuğunuzun doğayla çevrili oynayabileceği özel alanlar

*Selection of studio, 1 bed & garden apartments.

Kat planları

Gerçek kalitede daireler sunan Adriyatik Tepeleri'ni lüks bir yaşam tarzıyla sunmaktan gurur duyuyoruz!

Hem sağlam gelecekteki yatırımlar hem de “Avrupa'nın incisi” olarak bilinen Karadağ'da acil kazanç potansiyeli sunuyor.

Resmi olarak Mart 2019’da piyasaya sürülürken, şimdi Lansman öncesi fiyatlarından yararlanmak için mükemmel bir zaman.

Eşsiz konumu ile yatırımcılara çarpıcı bir doğal ortamda çevrelenmişken modern bir yaşam tarzının tadını çıkarma şansı sunuyor.

Arkanıza yaslanıp Adriyatik Denizi üzerinde muhteşem gün batımının tadını çıkarmak için bir yer.

Büyük Bahçe Teras 1 + 1

Net Alan: 25,33 m2
Brüt Alan: 30,18 m2
Teras: 11,08 m2
Bahçe: 11,20 m2

Bahçe Terası 1 + 1

Net Alan: 24,92 m2
Brüt Alan: 29,58 m2
Teras: 7,50 m2
Bahçe: 7,60 m2

Bahçe Teraslı Stüdyo

Net Alan: 19,18 m2
Brüt Alan: 22,38 m2
Teras: 5,50 m2

A 1+1

Net Alan: 24,68 m2
Brüt Alan: 29,58 m2
Teras: 2,64 m2

Stüdyo daire

Net Alan: 19,12 m2
Brüt Alan: 22,38 m2

Yeni bir yaşam tarzına hazır mısınız?

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir, proje ve fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.