Your search results

Adriyatik’in Gizli İncisi: Casa Montenegro

Casa Montenegro’da Hayat Başladı!

Adriyatik’in yeni gözdesi Montenegro’da huzur ve eğlence dolu bir yaşam alanı kuruldu: Casa Montenegro. Siz de Kotor Körfezinde, tüm koya hakim lokasyonda, panoramik deniz ve doğa manzaralı bir eve sahip olabilirsiniz. İlk etabının inşaat ve peyzaj çalışmaları tamamlanan projemizde dairelerimiz sahiplerini bulmaya başladı. Mutlu anılar biriktirmeye şimdiden başlayan değerli daire sahiplerimize komşu olmak isterseniz Casa Montenegro evlerinin satışları hala devam ediyor. Hem tarihi ve kültürel hem de doğa ile iç içe yapısı ile göz dolduran Tivat’ın en prestijli projesinde yer sahibi olma şansınız hala var.

Adriyatik Denizi’nin huzur dolu atmosferini hissetmek, bölgedeki kültürel ve turistik etkinliklere katılarak harika vakit geçirmek için Casa Montenegro tam size göre. Çevre bölgelere yakınlığı ve alternatif etkinlik imkanları ile burada aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Hemen yanımızdaki Tivat International Havalimanı ile buraya kolayca ulaşabilirsiniz.

Neden Casa Montenegro?

Adriyatik Rüyasını Yaşamak İsteyenler İçin Gizli Bir Cennet

Her gün Adriyatik’in büyüleyici manzarasına karşı uyanmak ve hayatın tadını çıkarmak istiyorsanız Casa Montenegro’da yerinizi almalısınız. Siz yüzme havuzunda serinlerken çocuklarınız parkın tadını çıkarabilir. Dünya’nın en büyük ikinci kanyonuna sahip, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürü ile büyüleyen Montenegro’da mülk sahibi olarak geleceğe yatırım yapabilirsiniz. Yatırım amacıyla mülkünü kiralamak isteyen ev sahiplerimiz için sunduğumuz mülk yönetimi hizmetimiz sayesinde bürokratik işlemler ya da kiracılar ile uğraşmanıza gerek kalmaz.

Casa Montenegro’da hemen yerinizi alarak doğa ile iç içe bir evde yaşayabilir ve gelişen Montenegro’nun imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Panoramik Deniz Manzarasının Keyfini Çıkarın

Doğa, Kültür ve Eğlencenin Yeni Adresi Montenegro’da Mülk Sahibi Olun

Doğa ile İç İçe Yaşama Fikri Artık Uzak Değil

Yılın çoğunu güneşli geçiren Montenegro, UNESCO’nun Dünya Mirası olarak görüp koruma altına aldığı tarihi güzelliklere sahip. 230 kilometrelik sahil şeridine ve büyük dağlar arasında büyüleyici bir doğaya sahip bu muhteşem ülkeye gelerek hayatınızda yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Casa Montenegro’da yapacağınız yatırım sayesinde Avrupa’nın yeni gözdesinde mülk sahibi olabilirsiniz. Dilerseniz mülkünüzü kiralama işlemlerini uzmanlarımıza bırakarak tüm resmi işlemlerden uzak durabilirsiniz. Sizin için sunduğumuz mülk yönetimi hizmetimizden faydalanmak için aşağıda bulunan formu doldurabilirsiniz.

Casa Montenegro’nun Ayrıcalıklarından Faydalanın

Hem bireysel hem de kurumsal yatırımcıların dikkatini çeken Montenegro sadece Balkanların değil dünyanın da yeni tatil bölgesi olma yolunda. Panoramik Adriyatik manzarasına sahip, 4.000 m2 alan üzerine inşa edilmiş Casa Montenegro’da stüdyo, 1+1 ve 2+1 daire seçeneklerinden bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

Çevre şehirlere dolayısıyla farklı aktivitelere yakın konumu ile tercih edilen Casa Montenegro doğa, kültür, tarih ve eğlence ile iç içe bir tatil arayanların adresi. Tüm imkanlara en fazla 1 saat uzaklıkta olan bu saklı cennette yaşayan mutlu ev sahiplerimiz arasında yerinizi almak için siz de satıştaki dairelerimizi inceleyebilirsiniz.

RESEPSİYON | LOBİ

DEPO ALANLARI

YÜZME HAVUZU

OTOPARK

ÇOCUK PARKI

ÇAMAŞIRHANE

Basında Casa Montenegro

Fortune Turkey
Casa Montenegro Projesi hayata geçiyor.
Adriatik Denizi'ne hakim konumuyla ön plana çıkan Casa Montenegro projesi hayata geçmeye hazırlanıyor.

Robb Report
Montenegro’nun Yeni Projesi: Casa Montenegro
Montenegro’nun Adriatik manzaralı yeni konut projesi Casa Montenegro, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için euro bazında yüksek kira getirisi sağlıyor.

Manşet

Pobjeda

DAİRE PLANLARI

630.000 Nüfuslu, Adriatik'e 293 km kıyısı olan bu doğa cennetinde senenin 240 gününü güneşli bir güne uyanarak geçirmek bir rüya değil. Doğa Harikası Montenegro'da 150 dağ, 18 göl ve 5 Ulusal Park bulunuyor. Yakında Avrupa Birliği'ne katılacak olan Montenegro'da sahip olacağınız yeni bir yaşam, ve birbirinden cazip getirileri sizleri bekliyor.

STÜDYO A

Brüt Alan: 26,5 m2
Net Alan: 22,5 m2
Salon + Mutfak: 15,5 m2
Banyo: 3 m2
Balkon: 4 m2

BAHÇE STÜDYO

Brüt Alan: 26,5 m2
Net Alan: 22,5 m2
Salon + Mutfak: 16,7 m2
Banyo: 3 m2
Teras: 4 m2

1+1 A

Brüt Alan: 38 m2
Net Alan: 31,5 m2
Salon + Mutfak: 14,6 m2
Yatak Odası: 9,4 m2
Banyo: 2,5 m2
Balkon: 5 m2

1+1 B

Brüt Alan: 41 m2
Net Alan: 35 m2
Salon + Mutfak: 19,2 m2
Yatak Odası: 9,7 m2
Banyo: 2,4 m2
Balkon: 3,8 m2

2+1 A

Brüt Alan: 33 m2
Net Alan: 28 m2
Salon + Mutfak: 12,3 m2
Yatak Odası: 8,1 m2
Banyo: 2,6 m2
Balkon: 5 m2

2+1 B

Brüt Alan: 64 m2
Net Alan: 57 m2
Antre: 5 m2
Salon + Mutfak: 22 m2
Yatak Odası: 9 m2
Yatak Odası: 9,4 m2
Banyo: 2,5 m2
Balkon: 9 m2

Adriyatik Manzaralı Bir Eviniz Olsun İster Misiniz?

Casa Montenegro’nun sunduğu avantajlardan faydalanmak ve Montenegro’da mülk sahibi olmak için bizimle iletişime geçin.