Your search results

Adriatik Rüyası Casa Montenegro

Casa Montenegro Teslime Çok yakın!

2020 yılı Ekim ayında mülk sahiplerine teslim edilmek üzere inşaatı planlanmış olan projemizin ilk etabı teslim aşamasına ulaşmış, peyzaj yeşillendirme çalışmaları başlamıştır.

A, B ve C blokta teslime yaklaşılan Casa Montenegro projemizin heyecanına D ve E blokların inşaatına başlanması eklendi. D ve E blok inşaatlarının da 2020 Ekim ayı içerisinde başlaması ile birlikte toplamda 121 daireye ulaşacak projemiz, Montenegro'nun Tivat şehrinde en öne çıkan ve en prestijli proje oldu.

Harika deniz manzarası ve eşsiz lokasyon avantajı ile yatırımcılarını her anlamda mutlu eden Casa Montenegro projemizde, teslim tarihinde herhangi bir gecikme yaşanmadan sona doğru gelmemizin de gururunu yaşamaktayız.

Casa Montenegro projesindeki ev sahiplerinin evlerini kiralama sistemi de şimdiden hazırlandı, bu şekilde ülkenin her yıl yükselen turizm potansiyeli ile profesyonel proje ve kiralama yönetimini de hayata geçirmiş bulunuyoruz

Casa Montenegro, Adriyatik Denizi'nin muhteşem manzarası, bölgenin dokusu ve turizm merkezleri, havaalanı, plaj ve yat limanları ile uyumlu mimarisi ile harika bir proje.
Casa Montenegro'da neden bir mülk sahibi olmanız gerek diye düşünüyorsanız:
Birincisi, eşsiz bir yerde hayatın tadını çıkarmak için harika bir fırsat ve ikincisi gelecek için harika bir yatırım!

Montenegro dünyada görülmesi gereken en ilginç ve güzel yerlerden biri.
Bu muhteşem doğa güzelliklerine sahip ülkede yılda ortalama 240 gün güneş ışığı ve çarpıcı manzaralarla Avrupa'nın doğal harikalarından birinde uyanmak bir hayal değil.
230km sahil şeridi olan bu muhteşem ülkede 150 dağ, 18 göl ve 5 milli park bulunmaktadır.
Avrupa Birliği adayı olan Montenegro, Casa Montenegro Projemizle yeni bir başlangıç ve muhteşem bir yatırım fırsatı için sizi bekliyor.

Panoramik Adriatik Manzarası

Yepyeni bir yaşam, birbirinden cazip fırsatlarıyla Adriatik’in doğa harikası ve Avrupa Birliği adayı Montenegro’da sizleri bekliyor!

%80 Yeşil Alan, Doğa İle İç İçe, Adriatik Manzarası

Montenegro'da yatırım yaparak bu güvenli, istikrarlı ve demokratik ülkede, siz ve aileniz için ‘’Avrupalı bir yaşam ‘’ hakkı kazanacaksınız . Hedefimiz, bu önemli fırsat için, siz değerli müşterilerimize rehberlik etmektir.

Balkanların ve hatta dünyanın yeni turizm ve ekonomi merkezi olma yolunda hızla ilerleyen Montenegro, bireysel ve kurumsal yatırımcılar için çok avantajlı imkanlar sunuyor.

Birinci etabı 4.000 m2’lik alan üzerine inşa edilen Casa Montenegro Projesi stüdyo, 1+1 ve 2+1 seçenekleriyle, panoramik Adriatik manzaralı 78 daireden oluşuyor. Bölge dokusuyla uyum içindeki mimarisi ile dikkat çeken proje, Montenegro’nun önemli turizm merkezlerine, havaalanına, plaj ve marinalarına da oldukça yakın durumda.

RESEPSİYON | LOBİ

DEPO ALANLARI

YÜZME HAVUZU

OTOPARK

ÇOCUK PARKI

ÇAMAŞIRHANE

Basında Casa Montenegro

Fortune Turkey
Casa Montenegro Projesi hayata geçiyor.
Adriatik Denizi'ne hakim konumuyla ön plana çıkan Casa Montenegro projesi hayata geçmeye hazırlanıyor.

Robb Report
Montenegro’nun Yeni Projesi: Casa Montenegro
Montenegro’nun Adriatik manzaralı yeni konut projesi Casa Montenegro, gayrimenkul yatırımı yapmak isteyenler için euro bazında yüksek kira getirisi sağlıyor.

Manşet

Pobjeda

DAİRE PLANLARI

630.000 Nüfuslu, Adriatik'e 293 km kıyısı olan bu doğa cennetinde senenin 240 gününü güneşli bir güne uyanarak geçirmek bir rüya değil. Doğa Harikası Montenegro'da 150 dağ, 18 göl ve 5 Ulusal Park bulunuyor. Yakında Avrupa Birliği'ne katılacak olan Montenegro'da sahip olacağınız yeni bir yaşam, ve birbirinden cazip getirileri sizleri bekliyor.

STÜDYO A

Brüt Alan: 26,5 m2
Net Alan: 22,5 m2
Salon + Mutfak: 15,5 m2
Banyo: 3 m2
Balkon: 4 m2

BAHÇE STÜDYO

Brüt Alan: 26,5 m2
Net Alan: 22,5 m2
Salon + Mutfak: 16,7 m2
Banyo: 3 m2
Teras: 4 m2

1+1 A

Brüt Alan: 38 m2
Net Alan: 31,5 m2
Salon + Mutfak: 14,6 m2
Yatak Odası: 9,4 m2
Banyo: 2,5 m2
Balkon: 5 m2

1+1 B

Brüt Alan: 41 m2
Net Alan: 35 m2
Salon + Mutfak: 19,2 m2
Yatak Odası: 9,7 m2
Banyo: 2,4 m2
Balkon: 3,8 m2

2+1 A

Brüt Alan: 33 m2
Net Alan: 28 m2
Salon + Mutfak: 12,3 m2
Yatak Odası: 8,1 m2
Banyo: 2,6 m2
Balkon: 5 m2

2+1 B

Brüt Alan: 64 m2
Net Alan: 57 m2
Antre: 5 m2
Salon + Mutfak: 22 m2
Yatak Odası: 9 m2
Yatak Odası: 9,4 m2
Banyo: 2,5 m2
Balkon: 9 m2

Montenegro'da Ev Sahibi Olmaya Hazır Mısınız?

Aşağıdaki formu doldurarak bize ulaşabilir, proje ve fırsatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.