Your search results

NEDEN KARADAĞ?

Adriyatik kıyılarının kalbinde Avrupalı bir yaşam!

Avrupa’da her yer hemen yanı başınızda! Karadağ Avrupa’nın en büyük şehirlerine sadece birkaç saat mesafededir. Karadağ’ın Akdeniz’deki merkezi konumu, üç uluslar arası havalimanı ile Londra, Paris, Roma, Münih, Viyana, Moskova, Zürih, İstanbul, Warşova ve diğer popüler noktaları birbirine bağlamaktadır. Sadece bir ya da iki saatlik bir uçuş ile diğer Avrupa ülkerine ulaşabilirsiniz.

Cazip bir nokta, yaşanası bir ortam!
Karadağ’da yaşam Avrupa ülkelerinden çok daha ucuzdur.
Karadağ’da çekirdek bir ailenin yaşaması için ipuçları vermek gerekirsek; yemek 250 €, ulaşım 150 €, elektrik, telefon vb. giderler 150 € civarlarında tutmaktadır. Ortalama bir araba fiyatı ise 15.000 €’dur.

Zamanında karar verin, yatırım avantajlarını yakalayın!

Karadağ’da şu anda gayrimenkul sektöründe rekabet azdır, ancak fiyatlar tırmanmaya başlamıştır ve gelecek yıllarda da istikrarlı bir şekilde tırmanmaya devam edecektir. Gayrimenkul ortalama fiyatları net metrekare başına şimdilik 2.000 €’dur.

Ev alım-kiralama potansiyeli öne çıkan bir ülke!

Karadağ’daki mevcut ekonomik ve diğer koşullar burada bulunan yapıların değerini de bir o kadar özel kılmıştır. İster ev almayı ister ev kiralamayı planlayın, burada her türlü karlı çıkıyor olacaksınız.

Gelişmiş sağlık hizmetleri Avrupa’da!
Karadağ’da iyi işleyen bir sağlık sistemi mevcuttur. Sağlık sektöründe devlet ve özel hastaneler bulunmaktadır. Tüm şehirlerde tam teşekküllü özel ve devlet hastaneleri mevcuttur.

Çocuklar güvenli bir geleceği ve mutluluğu hak ediyorlar!
Avrupa’nın eğitim sistemi çocuğunuzun hayatını değiştirecek! Karadağ’da çocuğunuzun kaliteli bir eğitim ve öğrenim alacağından emin olabilirsiniz. Karadağ’da uluslararası kabul edilen birçok özel ve devlet okulu bulunmaktadır. Eğitim sistemi üniversite öncesi 12 yıl olması açısından Türkiye ile benzerlik gösterir. 3 – 19 yaş arası İngilizce eğitim yapan ve enternasyonal bakalorya diploma programı olan gündüzlü ve yatılı, Karadağ’a yeni göç eden ailelere servis verebilen okullar bulunmaktadır. Karadağ’da hem üniversite hem de meslek okulu eğitimi almak mümkündür.

Açık ekonomisi ile istikrarlı demokrasi modern Karadağ’da.
Euro’nun resmi para birimi olarak kabul edilmesinden sonra, ülke ekonomisi son yıllarda önemli ölçüde bir gelişme göstermiştir. Enflasyon %3.6 ya gerilemiş, reel GSYH (Gayri Safi Yurtiçi Hasıla) 2004 yılından beri ortalama %3.4 oranında büyümüştür. İş dostu avantajları ile Karadağ; gelir vergisi oranını %9 da tutmaktadır. Yeni iş kuranlara; vergilerde düşük başlangıç sınırları sunulmakta, güvenli mal-mülk hakları verilmekte, eğitimli, genç, rekabet edecek ücretlerle iş gücü imkanı sağlamaktadır. Karadağ’da başı çeken turizm endüstrisindeki ekonomik canlılık, kuvvetli bir gelişme göstermiş, 3,5 milyar € ile yabancı yatırımcıyı ülkeye çekmiştir.

  • https://api.whatsapp.com/send?phone=905342772044&;text=Merhaba,%20Montenegro%27da%20nas%C4%B1l%20ev%20sahibi%20olabilirim?

    Free Consultation