yakınlaştırmayı etkinleştirmek için tıklayın
yükleniyor...
Hiçbir sonuç bulamadık
Görünüm Yol Haritası Uydu Hibrit Arazi Benim konumum Tam ekran Önceki Sonraki
Arama sonuçlarınız

Kullanım Koşulları

1. Giriş

homeinmontenegro.com (“Web Sitesi”), bu Web Sitesinin kullanımına ilişkin olarak siz (“Kullanıcı”) ile homeinmontenegro.com arasında bir anlaşma oluşturur. Web Sitemizi kullanarak, bu Kullanım Koşullarını kabul etmiş olursunuz. Eğer bu şartları kabul etmiyorsanız, Web Sitesini kullanmamanız gerekmektedir.

2. Web Sitesi Erişimi

a. Erişim: Web Sitemize erişim geçici olarak sağlanmakta olup, bu erişimi sürekli sağlama yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. Erişim, önceden haber verilmeksizin askıya alınabilir, kısıtlanabilir veya sonlandırılabilir.

b. Kullanıcı Sorumlulukları: Web Sitemizi yalnızca yasal amaçlar için kullanmayı kabul etmektesiniz. Ayrıca, herhangi bir şekilde Web Sitemizin işleyişini bozacak, zarar verecek veya engelleyecek davranışlardan kaçınmayı taahhüt etmektesiniz.

3. Fikri Mülkiyet Hakları

Web Sitesinde bulunan tüm içerikler (metinler, grafikler, logolar, ikonlar, görüntüler, ses dosyaları ve yazılım dahil) homeinmontenegro.com’un veya içerik sağlayıcılarımızın mülkiyetindedir ve tüm dünya çapında geçerli telif hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları yasaları tarafından korunmaktadır.

4. Kullanım Lisansı

a. Verilen Lisans: Web Sitesi içeriğini kişisel ve ticari olmayan kullanım amacıyla görüntülemek için size sınırlı, geri alınabilir, münhasır olmayan ve devredilemez bir lisans verilmektedir.

b. Lisansın Kısıtlamaları: Bu lisans, içerikleri çoğaltma, dağıtma, türev çalışmalar oluşturma veya ticari olarak kullanma hakkı vermez.

5. Bağlantılar

Web Sitemiz, üçüncü taraf web sitelerine bağlantılar içerebilir. Bu bağlantılar yalnızca kolaylık sağlamak amacıyla sunulmuş olup, bu sitelerin içeriği veya kullanılabilirliği üzerinde herhangi bir kontrolümüz bulunmamaktadır. Bu tür sitelerin kullanımı kendi riskiniz altındadır.

6. Sorumluluk Reddi

Web Sitesi ve içeriği “olduğu gibi” temin edilir. homeinmontenegro.com, Web Sitesinin kesintisiz veya hatasız olduğu, hataların düzeltileceği veya Web Sitesinin veya sunucuların virüs veya diğer zararlı bileşenler içermediği konusunda herhangi bir garantide bulunmaz.

7. Sınırlı Sorumluluk

homeinmontenegro.com, Web Sitesi kullanımınızdan kaynaklanabilecek dolaylı, tesadüfi, özel veya sonuçsal zararlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, hiçbir zarardan sorumlu tutulamaz.

8. Genel

Bu Kullanım Koşulları, Karadağ yasalarına tabidir ve her türlü uyuşmazlık bu yasalara göre çözümlenecektir. Bu şartlardaki herhangi bir hüküm geçersiz veya uygulanamaz olduğunda, hüküm, geçerli ve uygulanabilir olacak şekilde değiştirilecek ve diğer hükümlerin geçerliliği ve uygulanabilirliği etkilenmeyecektir.

9. Değişiklikler

homeinmontenegro.com, bu Kullanım Koşullarını zaman zaman güncelleme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, Web Sitesinde yayınlandıktan sonra derhal yürürlüğe girer ve devam eden kullanımınız, bu değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.

10. İletişim

Her türlü soru ve yorumunuz için lütfen info@homeinmontenegro.com üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

Listeleri Karşılaştır