Your search results

Montenegro’daki oteller 2019’da 500.000’den fazla turisti ağırladı

Posted by Montenegro on 4 Ağustos 2019
| BLOG
| 0

Görsel Aljoša Drobnjak

2019’un ilk altı ayında, Montenegro otellerine yarım milyondan fazla turist kaydedildi. Bu, 2018’de aynı dönemde CDM‘nin bildirdiği gibi % 23,6 daha fazla turist demektir.

Montenegro İstatistik Bürosu tarafından sağlanan yeni ön veriler, Mayıs ve Haziran aylarında kötü hava şartlarına bakılmaksızın toplu konaklama konusunda çok başarılı bir sezon olduğunu belirtti. Toplam misafir sayısı 502.744, geceleme sayısı 1.523.475’e ulaştı.

Görsel Polina Rytova – Unsplash

Kayıtlı oteller, tatil köyleri ve benzeri konaklama tesislerinde turist sayısı ve geceleme sayısına ilişkin bir sonraki veri seti 30 Ağustos’ta yayınlanacak. Tüm konaklama türlerine ait toplam veriler Şubat ayının sonunda yayınlanacaktır.

Makalenin tamamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:

https://www.total-montenegro-news.com/travel/4722-hotels-montenegro-2019

Görsel falco – Pixabay

Home In Montenegro olarak, özenle seçilmiş emlak ve yatırım portföyümüz ve uzman ekibimizle, Montenegro ‘da mülk edinme ve kiralama konusunda yatırım yapmak isteyen bireysel ve kurumsal yatırımcılara konut ve çalışma izinlerinin yanı sıra yatırımlarını yönetme konusunda da danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Uzman ekibimiz, çözüm odaklı ve analitik yaklaşımlarla ve yatırım alanındaki mevzuat ve yerel kaynaklarla ilgili kapsamlı bilgi birikimi ile potansiyel yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmada fark yaratır.

Montenegro ve Montenegro’daki yatırım fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve satılık mülklerimizi görmek için https://www.homeinmontenegro.com/ adresindeki web sitemizi ziyaret edin.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • Home In Montenegro WhatsApp