Your search results

Montenegro Dünyanın En Yenilikçi Ülkeleri Sıralamasında 45. Sırada

Posted by Montenegro on 29 Temmuz 2019
| BLOG
| 0

Resim Pixabay’dan Сергей Петров tarafından

Montenegro dünyanın en yenilikçi ülkelerinin yer aldığı sıralamadaki konumunu önemli ölçüde geliştirmiştir. Global İnovasyon Endeksi’nde geçen yıl dünyadaki 52’inci en yenilikçi ülke olarak sıralanmasından sonra, Montenegro 2019 baskısında 45. sıraya yükseldi.

24 Temmuz’da yayınlanan “Sağlıklı Yaşamlar Yaratmak – Tıbbi İnovasyonun Geleceği” temasıyla yayınlanan Global İnovasyon Endeksi 2019’a göre, Montenegro, Global İnovasyon Endeksi 2019 sıralamasında 45. sırada yer almaktadır. İnovasyon Girdi Alt Dizin sıralaması listesinde Montenegro 55. sırada, İnovasyon Çıktı Alt Dizin sıralaması açısından Montenegro 46. sırada.

Küresel İnovasyon Endeksi, Karadağ‘ın dünyanın en yenilikçi ülkeleri listesinde göreceli olarak istikrarlı bir sıralamada bulunduğunu onaylamaktadır.

Makalenin tamamını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz:

https://www.total-montenegro-news.com/business/4680-montenegro-innovative-ranking

 

Resim Pixabay’dan falco tarafından

Home In Montenegro olarak, özenle seçilmiş emlak ve yatırım portföyümüz ve uzman ekibimizle, Montenegro ‘da mülk edinme ve kiralama konusunda yatırım yapmak isteyen bireysel ve kurumsal yatırımcılara konut ve çalışma izinlerinin yanı sıra yatırımlarını yönetme konusunda da danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Uzman ekibimiz, çözüm odaklı ve analitik yaklaşımlarla ve yatırım alanındaki mevzuat ve yerel kaynaklarla ilgili kapsamlı bilgi birikimi ile potansiyel yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmada fark yaratır.

Montenegro ve Montenegro’daki yatırım fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve satılık mülklerimizi görmek için https://www.homeinmontenegro.com/ adresindeki web sitemizi ziyaret edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • Home In Montenegro WhatsApp