Your search results

Jaz-Tivat otoyolu üzerindeki çalışmalar 2020 yılında başlıyor

Posted by Montenegro on 24 Ağustos 2019
| BLOG
| 0

Karadağ’da Jaz’dan Tivat Havalimanı’na (Adriyatik Otoyolunun yeniden inşası) Bulvar inşaatı gelecek yıl başlayacak. Bu proje, bu bölgenin koşullarını önemli ölçüde iyileştirecektir. Yaz aylarında, yoğun turizm sezonu nedeni ile genellikle yollar çok sıkışmaktadır.

Proje yaklaşık 26 milyon avroya mal olacak. İnşaat işleri yaklaşık iki yıl sürecektir.

Resim Boka News tarafından

Ulaştırma İdaresi Müdürü Savo Parača “İhale eylül ayı sonunda gündeme gelecek. Yıl sonunda, yükleniciyi belirleyeceğiz ” demiştir.

Yüklenici için ihale dokümantasyonunun geliştirilmesi, Avrupa İmar ve Kalkınma Bankası (EBRD) tarafından oluşturulan prosedürleri takip etmektedir.

Bulvar 16 km uzunluğundadır. Parača, bölgesel su temin sisteminin projeye katıldığını söyledi. Bulvarın inşaatı ile eş zamanlı olarak, su temin şebekesinin kapasitelerinin genişletilmesi devam edecektir.

Resim novosti.rs tarafından

“Bölgesel su temini sistemi projeye katıldı çünkü EBRD’nin verdiği krediyi kullanıyor. Bu proje 10 milyon avro ile 12 milyon avro arasında bir değere sahip. Bu iki projeye birlikte katılmamızın daha ucuz ve daha hızlı olacağını düşündük. Parača, “Her şey Avrupa standartlarına göre yapılmalı” diyor.

Parača başka bir önemli projeyi daha duyurmuştur.

“Kamenovo’dan Bar’a giden caddenin tamamen yeniden inşası planlanıyor. Projeksiyon bitirme aşamasında. İhale prosedürü sonbaharda başlatılacak ”

Kamenovo’dan Bar’a

Kaynak:

https://www.cdm.me/english/construction-of-boulevard-from-jaz-to-tivat-starts-in-autumn/

Home In Montenegro olarak, özenle seçilmiş emlak ve yatırım portföyümüz ve uzman ekibimizle, Montenegro ‘da mülk edinme ve kiralama konusunda yatırım yapmak isteyen bireysel ve kurumsal yatırımcılara konut ve çalışma izinlerinin yanı sıra yatırımlarını yönetme konusunda da danışmanlık hizmeti veriyoruz.

Uzman ekibimiz, çözüm odaklı ve analitik yaklaşımlarla ve yatırım alanındaki mevzuat ve yerel kaynaklarla ilgili kapsamlı bilgi birikimi ile potansiyel yatırım getirisini en üst düzeye çıkarmada fark yaratır.

Montenegro ve Montenegro’daki yatırım fırsatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve satılık mülklerimizi görmek için https://www.homeinmontenegro.com/ adresindeki web sitemizi ziyaret edin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

  • Home In Montenegro WhatsApp