Your search results

Petrovac’da Yüzme Havuzlu Yeni Taş Villa – 250m2

€ 780,000
Petrovac, Montenegro,
BİZ SİZİ ARAYALIM
947
SONY DSC SONY DSC SONY DSC

Petrovac’da bulunan villa yüzme havuzuyla beraber satılıktır. Denize sadece 500 metre uzaklıktaolan evden eşsiz bir deniz ve Petrovac plajı manzarasına şahit olabilirsiniz. İki katlı olan villada video gözlem, koruyucu ses izolasyonu özelliğine sahip çit, garaj ve ısıtma vardır.

Özellikler

Alan: 250m2
Arazi: 450m2
Yatak odası: 4
Banyo: 2
Tuvalet: 1
Kat: 2
Denize uzaklığı: 500m

Alt kat: mutfak, oturma odası, yatak odası, banyo, çamaşır odası.
Birinci kat: ferforje parmaklıklı iç merdiven, üç yatak odası, iki banyo, giyinme odası ve yine ferforje parmaklıklı teras.

Karadağ’da otel sayısı çok az olduğu ve ülke harika yaşam koşullarına sahip olduğu için evlerin kiralanma potansiyeli çok yüksektir.

Biz “Home In Montenegro” olarak satın alım sürecinden sonra evlerinizin kiralanmasını sağlıyoruz, kiracı girişlerinde temizlik sağlıyor, çıkışlarında evin kontrolünü yapıyor ve kazanılan kira gelirinin hesaplarınıza aktarımını gerçekleştiriyoruz. Eviniz kiralandığı süre içerisinde ya da bizzat siz evinizi kullanırken 7/24 teknik servis hizmetlerimizden de yararlanabileceksiniz.

Adres: Petrovac, Montenegro
Şehir:
Ülke:
Ülke: Montenegro
İlan No: 22967
Fiyat: € 780,000
Boyut: 250 m2
Lot Boyutu: 450 m2
Yatak Odası: 4
Banyo: 3
İlan No: N181605
Garage
Parking
Security System
Air Conditioning
Central Heating
Balcony
Garden
Internet
Cable TV
Outdoor Pool
Fireplace

Karşılaştırılan İlanlar

Benzer İlanlar

Petrovac’da Yüzme Havuzlu Villa –...

€ 1,300,000
Bu ev, Petrovac şehir ve dağ görüntüleriyle birleşen eşsiz ve panoramik ve bir o kadar da büyülü bir deniz manzaras [devamı]
Bu ev, Petrovac şehir ve dağ görüntüleriyle birleşen eşsiz ve panoramik ve bir o kadar da büyülü bir deniz manzaras [devamı]
78 564 m2full info
montenegro
  • Home In Montenegro WhatsApp