Your search results

"Harika daire, kolay yatırım, hızlı kazanç"

Gelecekteki yaşam tarzınız hakkında konuşalım mı?

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Neden Adriatic Heights?

Ülkenin en gözde yatırım ve turistik bölgeleri arasındaki harika konumu ve Tivat Havaalanına 2 km’lik mesafe

52.500€'dan Başlayan Cazip Fiyatlar

Doğanın harikaları ile çevrili yepyeni bir yaşam sizi bekliyor. Avrupalı ve küresel gayrimenkul yatırımcılarına / tatil evi alıcılarına Karadağ'da cazip fırsatlar sunuyor! Turizm merkezlerine, havaalanlarına, plajlara ve marinalara yakın mükemmel bir lokasyonda, eşsiz ve panoramik Adriyatik manzarasına sahip lüks ve konforlu 1+1, stüdyo ve bahçe katı daireleri bulunuyor.

Profesyonel ve Etkili Kiralama Yönetimi

Karadağ ve Adriatic Heights yatırımcılarına Adriatic Heights personeli tarafından kendi Lüks Daire Tatil Paketi “LAHP” konseptleri ile sağladıkları Profesyonel Kiralama Hizmetleri sayesinde 10-13 yıl içerisinde ana para amortismanı fırsatı sunmaktadır. Ayrıca, mülk sahipleri halihazırda İngiltere, Rusya, Almanya, İsrail, ABD ve diğer birçok ülkedeki kuruluşla kira sözleşmeleri yapmış olduğumuz profesyonel sistemlerimiz aracılığıyla mülklerini kiraya vermeyi seçebilirler.

Geleceğinize Yatırım

Turizm gelişimi artmaya devam ediyor ve Karadağ şimdi dünyanın en çekici, yeni keşfedilen ve gelişen turizm destinasyonlarından biri olarak kabul edilmektedir. Gayrimenkul alımı ve tescili oldukça kolay olduğu gibi yabancı yatırımcılar ve Karadağ vatandaşlarına eşit muamele edilmektedir. Karadağ ayrıca Türkiye’de dahil olmak üzere 34 ülkeyle çifte vergilendirme anlaşması imzaladı ve yatırım tutarı için alt sınır bulunmuyor.

Avrupa Birliği Adaylık Durumu

Karadağ’ın AB Üyeliği şu anda gelişmiş aday statüsünde, 2025 yılına kadar tam statü kazanmayı hedeflerken, turizm büyümesi küresel olarak en iyi 5 turist destinasyonunda yer alıyor. Dolayısıyla Karadağ sunduğu makul vergi oranları, çalışma ve oturum izni hususlarında sağladığı kolaylıklar sayesinde daha fazla yatırımcıyı ülkeye çekmeye çalışıyor. Bu nedenle, Karadağ yükselmekte olan bir gayrimenkul yatırım noktası.

Adriyatik’te Yaşam

Burada Temmuz ve Ağustos aylarında 28°C’ye ulaşan ılıman bir hava ile her sene yaklaşık 240 gün güneşli bir yerde yaşamak garantidir. Konut sakinlerinin bir kısmı ortak yüzme havuzu da dahil olmak üzere yerleşimin sunduğu olanakların keyfini çıkartırken, kimi de bu muhteşem yerdeki cennet parçalarını ararken kumlu plajları, tenha koyları ve kıvrımlı kıyıları keşfetmek isteyeceklerdir.

Panoramik Adriyatik Manzarası

Gelecekteki yaşam tarzınız hakkında konuşalım mı?

Aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.